Držiak na flašu MTB LEZYNE FLOW CAGE SL LEFT

Akcia -10%

Držiak na flašu MTB LEZYNE FLOW CAGE SL LEFT vyrobený z odolnej, vláknami vystuženej kompozitnej maticovej konštrukcie, ponúka pevnosť a spoľahlivosť pri zachovaní ľahkého prístupu k fľaši vďaka inteligentnému dizajnu s bočným zaťažením, ideálne pre kompaktné rámy.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
12,50 €
od 9,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.48 kg

Držiak na flašu MTB LEZYNE FLOW CAGE SL LEFT vyrobený z odolnej, vláknami vystuženej kompozitnej maticovej konštrukcie, ponúka pevnosť a spoľahlivosť pri zachovaní ľahkého prístupu k fľaši vďaka inteligentnému dizajnu s bočným zaťažením, ideálne pre kompaktné rámy. Je navrhnutý tak, aby bezpečne držal fľaše bez ohľadu na terén. Oválne montážne otvory umožňujú jemné doladenie polohy klietky na väčšine rámov bicyklov.

Špecifikácia produktu: Držiak na flašu MTB LEZYNE FLOW CAGE SL LEFT

  • Optimalizovaný tvar bočného vkladania pre ľahký prístup k fľaši v kompaktných rámoch


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.48 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.