Držiak na flašu MTB LEZYNE MATRIX TEAM CAGE

Akcia -16%

Držiak na flašu MTB LEZYNE MATRIX TEAM CAGE je vyrobený z extrémne odolného materiálu Composite Matrix, je navrhnutý a testovaný tak, aby bezpečne držal cyklistické fľaše s vodou a zároveň ponúkal ľavú aj pravú stranu.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
23,95 €
od 19,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.36 kg

Držiak na flašu MTB LEZYNE MATRIX TEAM CAGE je vyrobený z extrémne odolného materiálu Composite Matrix, je navrhnutý a testovaný tak, aby bezpečne držal cyklistické fľaše s vodou a zároveň ponúkal ľavú aj pravú stranu. Jeho minimalistický jednodielny dizajn s hmotnosťou iba 36 gramov udržuje nízku hmotnosť pri zachovaní optimálneho držania fľaše. Je kompatibilný so všetkými rámami bicyklov so štandardnými držiakmi na fľaše a funguje bezchybne vo všetkých formách jazdy.

Špecifikácia produktu: Držiak na flašu MTB LEZYNE MATRIX TEAM CAGE

  • Materiál: Kompozit


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.36 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.