Držiak na svetlo MTB LEZYNE LED HANDLEBAR MOUNT ADAPTER

Držiak na svetlo MTB LEZYNE LED HANDLEBAR MOUNT ADAPTER, ktorý nahrádza gumený remienok, ktorý sa dodáva s modelmi bicyklov Macro XL, Power XL, Super XXL a Deca XXL od roku 2016.

Nemáte zvolený parameter
4,50 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Držiak na svetlo MTB LEZYNE LED HANDLEBAR MOUNT ADAPTER, ktorý nahrádza gumený remienok, ktorý sa dodáva s modelmi bicyklov Macro XL, Power XL, Super XXL a Deca XXL od roku 2016. Umožňuje ich použitie spolu s hliníkovým držiakom na riadítka alebo kompozitným držiakom na riadítka.

Špecifikácia produktu: Držiak na svetlo MTB LEZYNE LED HANDLEBAR MOUNT ADAPTER

  • Pre osvetlenie Y9


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.