Držiak pätky CUSH CORE DEAD BRO

Je to jednoduché. Je to efektívne. Je to váš Držiak pätky CUSH CORE DEAD BRO. Drží pätku dole v záhybe ráfika, čo vám umožňuje použiť obe ruky na dokončenie montáže zvyšku plášťa – Je to ako mať tretiu ruku. Upevňuje lem k ráfiku pomocou gumeného nárazníka - nepoškriabe ani nepoškodí váš ráfik. Navrhnuté pre akúkoľvek šírku ráfika – viaceré otvory držiaka výpletu prispôsobia Bead Bro každej šírke ráfika. Kompatibilné s karbónovými aj hliníkovými ráfikmi.

Nemáte zvolený parameter
20,50 €
Cena s DPH
Vypredané
Tovar je momentálne vypredaný.

Je to jednoduché. Je to efektívne. Je to váš Držiak pätky CUSH CORE DEAD BRO. Drží pätku dole v záhybe ráfika, čo vám umožňuje použiť obe ruky na dokončenie montáže zvyšku plášťa – Je to ako mať tretiu ruku. Upevňuje lem k ráfiku pomocou gumeného nárazníka - nepoškriabe ani nepoškodí váš ráfik. Navrhnuté pre akúkoľvek šírku ráfika – viaceré otvory držiaka výpletu prispôsobia Bead Bro každej šírke ráfika. Kompatibilné s karbónovými aj hliníkovými ráfikmi.

Špecifikácia produktu: 
Držiak pätky CUSH CORE DEAD BRO

  • kompatibilný s karbónovými aj hliníkovými ráfikmi
  • pre rôzne šírky ráfika
  • gumenný náraznik aby boli vaše ráfiky v bezpečí
Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
cushcore.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.