Duša MTB TUBOLITO S-MTB SV 26"

Duša MTB TUBOLITO S-MTB SV 26" je najľahšia a najmenšia MTB duša na svete! S-Tubo je super ľahká duša navrhnutá, aby sa zmestila aj do toho najmenšieho vrecka. Neváži skoro nič, a napriek tomu ponúka rovnakú odolnosť ako štandardná duša.

Nemáte zvolený parameter
29,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.042 kg

Duša MTB TUBOLITO S-MTB SV 26" je najľahšia a najmenšia MTB duša na svete! S-Tubo je super ľahká duša navrhnutá, aby sa zmestila aj do toho najmenšieho vrecka. Neváži skoro nič, a napriek tomu ponúka rovnakú odolnosť ako štandardná duša. Tubolito môže byť dočasne nafúkaná CO2, ale odporúča sa ju po dojazde bezodkladne vypustiť a nafúknuť klasickým vzduchom.

Špecifikácia produktu: Duša MTB TUBOLITO S-MTB SV 26"

  • Ventil: Presta (Galuskový)
  • Určené len pre kotúčové brzdy
  • Ľahšia a odolnejšia vďaka použitiu inovatívneho materiálu
  • Kompatibilná s plášťami 1,8 "- 2,5"
  • Dĺžka ventilu: 42 mm
  • Veľkosť: 26" x 1,8" - 2,5"Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.tubolito.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.042 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.