Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Flaša MTB ACEPAC BOTTLE BIKE

Novinka

Flaša MTB ACEPAC BOTTLE BIKE je polopriehľadná cyklofľaša s objemom 600ml so štandardným náustkom. Dizajn bol navrhnutý Richardom Gasperottim a ukazuje zrod nového života.

Nemáte zvolený parameter
7,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Flaša MTB ACEPAC BOTTLE BIKE je polopriehľadná cyklofľaša s objemom 600ml so štandardným náustkom. Dizajn bol navrhnutý Richardom Gasperottim a ukazuje zrod nového života. Táto fľaša neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá a Bisfenol A, nepojíma pachy, netvorí sa v nej pleseň, je vhodná pre všetky typy nápojov bez obmedzenia. Jednoduchá údržba, možno umývať v umývačke. Plne recyklovateľná, ekologicky šetrná. A to všetko ešte s bonusmi akými sú objemové rysky pre ľahké plnenie a miešanie energetických nápojov, logo Acepac a kresba od známeho freeridového jazdca Gaspiho.

Špecifikácia produktu: Flaša MTB ACEPAC BOTTLE BIKE

  • Objem: 600ml
  • Výška: 205mm
  • Priemer: 73mm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.acepac.bike

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.