Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Gripy MTB ODI DISISDABOSS LOCK ON

Vďaka obvodovému drážkovaniu sa na gripe toľko nedrží voda ani blato a vďaka pozdĺžnemu jednosmernému vrúbkovanie sa Gripy MTB ODI DISISDABOSS LOCK ON výborne držia a nepretáčajú sa v ruke počas jazdy.

Nemáte zvolený parameter
24,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Parametre produktu

Hmotnosť 0.102 kg

Nový model lock-on gripov bol designovaný v spolupráci so svetovo uznávanými dizajnérmi z Troylee Designs. Vďaka obvodovému drážkovaniu sa na gripe toľko nedrží voda ani blato a vďaka pozdĺžnemu jednosmernému vrúbkovanie sa Gripy MTB ODI DISISDABOSS LOCK ON výborne držia a nepretáčajú sa v ruke počas jazdy.

Špecifikácia produktu: Gripy MTB ODI DISISDABOSS LOCK ON

  • Dĺžka: 143 mm
  • Vonkajší priemer: 30 mm
  • Priemer riaditok: 22,2 mm
  • Lock-On objímky Áno
  • Koncovky riaditok: ÁNO
  • Poznámka: MADE IN USA. Dĺžka a hmotnosť je vrátane objímok.Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.odigrips.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.102 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.