Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Gripy MTB ODI RUFFIAN STAY STRONG LOCK ON

Svetoznámy výrobca gripov ODI pripravil špeciálnu edíciu populárnych gripov Ruffian BMX Lock-On vo verzii Stay Strong. Tá je určená na podporu Stephena Murraya, ktorý sa veľmi ťažko zranil pri nedotočenom dvojitom salte na dirtovom preteku americkej Mountain Dew serie v roku 2007 a s vážnymi trvalými následkami zostal na invalidnom vozíku.

Nemáte zvolený parameter
27,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Parametre produktu

Hmotnosť 0.125 kg

Svetoznámy výrobca gripov ODI pripravil špeciálnu edíciu populárnych gripov Ruffian BMX Lock-On vo verzii Stay Strong. Tá je určená na podporu Stephena Murraya, ktorý sa veľmi ťažko zranil pri nedotočenom dvojitom salte na dirtovom preteku americkej Mountain Dew serie v roku 2007 a s vážnymi trvalými následkami zostal na invalidnom vozíku. Zakúpením páru gripov z tejto špeciálnej edície pomôžete nadácii Stay Strong a poťažmo Stephenovi a jeho rodine pri zotavenie. Set obsahuje Gripy MTB ODI RUFFIAN STAY STRONG LOCK ON a čiernu a zlatú objímku s nápisom "STAY STRONG".

Špecifikácia produktu: Gripy MTB ODI RUFFIAN STAY STRONG LOCK ON

  • Dĺžka: 143 mm
  • Vonkajší priemer: 30 mm
  • Priemer riaditok: 22,2 mm
  • Lock-On objímky: Áno
  • Koncovky riaditok: ÁNO
  • Poznámka: MADE IN USA. Dĺžka a hmotnosť je vrátane objímok.Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.odigrips.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.125 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.