Gripy MTB REVERSE CLASSIC LOCK-ON 29MM

Akcia -5%

Gripy MTB REVERSE CLASSIC LOCK-ON 29MM sú vďaka diamantovému vzoru gripu a tlmiacej gumovej zmesi vhodné pre všetky disciplíny.

Nemáte zvolený parameter
27,95 €
od 22,75 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 pár
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.113 kg

Gripy MTB REVERSE CLASSIC LOCK-ON 29MM sú vďaka diamantovému vzoru gripu a tlmiacej gumovej zmesi vhodné pre všetky disciplíny. Vybavené 2 hliníkovými upínacími krúžkami, vďaka ktorým ostávajú vo svojej polohe a poskytujú dokonalé uchopenie a kontrolu na riadítkach. Hliníkové koncovky odolajú aj tým najnáročnejším požiadavkám a natrvalo chránia koniec riadítok.

Špecifikácia produktu: Gripy MTB REVERSE CLASSIC LOCK-ON 29MM

  • Vzor: Reverse diamond knobs
  • Vonkajší priemer: Ø 29 mm
  • Vnútorný priemer: Ø 22,2 mm (štandardný priemer konca riadítok)
  • Pasujú na všetky štandardné riadítka na trhu
  • Šírka: 130 mm
  • Materiál: zmes Reverse Medium / hliníkPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.113 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.