Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Gripy MTB REVERSE TAPER LOCK-ON 34/30MM

Gripy MTB REVERSE TAPER 34/30MM LOCK-ON majú ergonomický dizajn, ktorý sa zužuje z priemeru 34 mm na vnútornej svorke na 30 mm na konci riadítok, čím uvoľňuje tlak na 4. a 5. prste a vonkajšiu dlaň, čo umožňuje väčšiu kontrolu a menšiu únavu.

Nemáte zvolený parameter
26,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 pár
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.138 kg

Gripy MTB REVERSE TAPER 34/30MM LOCK-ON majú ergonomický dizajn, ktorý sa zužuje z priemeru 34 mm na vnútornej svorke na 30 mm na konci riadítok, čím uvoľňuje tlak na 4. a 5. prste a vonkajšiu dlaň, čo umožňuje väčšiu kontrolu a menšiu únavu. Testované zjazdovými jazdcami si vyžiadali uvedenie gripov Taper do výroby kvôli zvýšenej schopnosti urobiť viac jázd s menšou únavou. Rebrovaný vzor a gumová zmes poskytujú dobré vlastnosti tlmenia vibrácií a zvyšujú hladkú jazdu.

Špecifikácia produktu: Gripy MTB REVERSE TAPER LOCK-ON 34/30MM

  • Vzor gripu: Reverse lamellar
  • Vonkajší priemer: Ø 34 mm až 30 mm
  • Vnútorný priemer: Ø 22,2 mm (štandardný priemer konca riadítok)
  • Pasujú na všetky štandardné riadítka na trhu
  • Šírka: 130 mm
  • Materiál: Reverzná mäkká zmes / hliníkPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.138 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.