Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Gripy MTB REVERSE YOUNGSTAR 28MM

Gripy MTB REVERSE YOUNGSTAR 28MM sú pre deti, ktoré majú menšie ruky ako dospelí.

Nemáte zvolený parameter
16,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 2 pár | Externý sklad > 4 pár
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.066 kg

Gripy MTB REVERSE YOUNGSTAR 28MM sú pre deti, ktoré majú menšie ruky ako dospelí. Tento kontaktný bod je dôležitý, aby bolo možné správne ovládať bicykel. Častým problémom je, že detské bicykle sú vybavené gripy, ktoré majú príliš veľký priemer. To je dôvod, prečo vyvinuli gripy Youngstar, aby sa perfektne hodili pre mladých jazdcov. S priemerom 28 mm a celkovou dĺžkou 98 mm ponúkajú tieto gripy rovnaký komfort ako gripy pre dospelých vo veľkosti, ktorá pohodlne sedí v ruke. Gripy Youngstar sú k dispozícii s rôznymi farbami upínacieho krúžku, aby vyhovovali akejkoľvek farebnej schéme.

Špecifikácia produktu: Gripy MTB REVERSE YOUNGSTAR 28MM

  • Vzor rukoväte: Reverse diamond knobs
  • Vonkajší priemer: Ø 28 mm
  • Vnútorný priemer: Ø 22,2 mm (štandardný priemer konca riadítok)
  • Pasuje na všetky štandardné riadítka na trhu
  • Šírka: 98 mm
  • Materiál: Reverzná stredná zmes / hliník (uzamykací krúžok)Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.066 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.