Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Gripy MTB SENZUS EM.J EMIL JOHANSSON

Gripy MTB SENZUS EM.J EMIL JOHANSSON vznikli v úzkej spolupráci s Emilom Johanssonom, ako jeho vysnené gripy so zameraním na odolnosť, pohodlie a funkčnosť. Meno vzdáva hold najväčšiemu basketbalistovi všetkých čias Michaelovi Jordanovi. Talent a progresívne myslenie MJ dodnes inšpiruje ľudí zo všetkých oblastí života. Hoci „Em J“ začala ako zábavná prezývka pre Emila, rýchlo sa z nej stala významná podobnosť. Emilov jedinečný pohľad na súťaživosť z neho urobila vyčnievajúceho v poli pozoruhodných športovcov a jasného lídra budúcnosti Slopestyle.

Nemáte zvolený parameter
16,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Parametre produktu

Hmotnosť 0.115 kg

Gripy MTB SENZUS EM.J EMIL JOHANSSON vznikli v úzkej spolupráci s Emilom Johanssonom, ako jeho vysnené gripy so zameraním na odolnosť, pohodlie a funkčnosť. Meno vzdáva hold najväčšiemu basketbalistovi všetkých čias Michaelovi Jordanovi. Talent a progresívne myslenie MJ dodnes inšpiruje ľudí zo všetkých oblastí života. Hoci „Em J“ začala ako zábavná prezývka pre Emila, rýchlo sa z nej stala významná podobnosť. Emilov jedinečný pohľad na súťaživosť z neho urobila vyčnievajúceho v poli pozoruhodných športovcov a jasného lídra budúcnosti Slopestyle. Najdôležitejšou vecou, ktorú si treba pri týchto gripoch zapamätať, je mäkký grip, ktorý je ideálny pre Dirt Jump, Freeride a DH. Už známy patern swayze je hustejšie umiestnený, aby gripy poskytli pevnejší pocit v ruke. Gripy zároveň ostávajú extra mäkké, aby tlmili malé otrasy. Vnútorný priemer bol zmenšený, aby sa predišlo akémukoľvek otáčaniu na riaditkách. Vonkajší priemer gripu je 32 mm, čo opäť robí jazdu pohodlnejšou. Pre prispôsobenie sú navrhnuté 3 rezacie línie na prispôsobenie dĺžky gripu.

Špecifikácia produktu: 
Gripy MTB SENZUS EM.J EMIL JOHANSSON

  • 100% vyrobené v USA - 100% recyklovaný obal
  • Dĺžka: 150 mm, línie rezu pre 144 mm - 137 mm - 132 mm
  • Priemer: 32 mm
  • Vrátane koncoviek - širšie pre lepšiu podporuPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.thesensus.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.115 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.