Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Gripy MTB TITLE FORM

Gripy MTB TITLE FORM majú patentovaný rebrový vzor navrhnutý Brettom Rheederom. Pri tvorbe gripom sa bral ohľad na to, aby bola zachovaná vyvážená mäkkosť pre pohodlie a odolnosť. Previsnutý okraj zaisťuje pevné priliehanie ku ku koncom riadítok.

Nemáte zvolený parameter
21,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 3 ks | Externý sklad > 4 ks

Gripy MTB TITLE FORM majú patentovaný rebrový vzor navrhnutý Brettom Rheederom. Pri tvorbe gripom sa bral ohľad na to, aby bola zachovaná vyvážená mäkkosť pre pohodlie a odolnosť. Previsnutý okraj zaisťuje pevné priliehanie ku ku koncom riadítok.

Špecifikácia produktu: 
Gripy MTB TITLE FORM

  • 150 mm dĺžka
  • 30 mm priemer
  • Predáva sa v páre vrátane koncoviekPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.titlemtb.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.