Gumový nárazník na vidlicu MTB ROCK SHOX BOXXER LOCK-ON

Gumový nárazník na vidlicu MTB ROCK SHOX BOXXER LOCK-ON účinne chráni váš rám pred nárazmi rúrky vidlice. Lock-On Fork nárazník je navrhnutý tak, aby nahradil štandardné gumené nárazníky, ktoré môžu často skĺznuť a ohroziť vašu vidlicu a rám.

Nemáte zvolený parameter
17,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 pár
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.034 kg
Farba Čierna

Gumový nárazník na vidlicu MTB ROCK SHOX BOXXER LOCK-ON účinne chráni váš rám pred nárazmi nôh vidlice. Lock-On nárazník je navrhnutý tak, aby nahradil štandardné gumené nárazníky, ktoré môžu často skĺznuť a ohroziť tak vašu vidlicu a rám. Vďaka lock-on objímke zostane nárazník v nastavenej výške a svoj účel vykonáva s istotou. Šikovná konštrukcia eliminuje potrebu demontáže horného mostíka a objímku možno jednoducho namontovať na rúrku vidlice. Nárazníky sú vymeniteľné.

Špecifikácia produktu: Gumový nárazník na vidlicu MTB ROCK SHOX BOXXER LOCK-ON

  • Chráni rám pred nárazmi nôh vidlice
  • Jednoduchá montáž bez toho, aby ste museli demontovať hornú korunku
  • Termoplastická gumová zmes
  • 2 lock-on objímky vrátane nárazníka
  • Rockshox 35 mm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.odigrips.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.034 kg
Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.