Gyro set MTB TITLE G1

Gyro set MTB TITLE G1 je set, ktorý obsahuje podložku, gyro a gyroplate potrebný k tomu, aby ste si na svoj MTB bicykel mohli namontovať Gyro systém.

Nemáte zvolený parameter
189,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0 kg

Gyro set MTB TITLE G1 je set, ktorý obsahuje podložku, gyro a gyroplate potrebný k tomu, aby ste si na svoj MTB bicykel mohli namontovať Gyro systém. Tento systém umožnuje otáčať riaditkami bez zamotávania lanka.

Veľkosť S ak je vonkajší priemer hlavovej trubice 54 mm alebo menší. Odporúčane používať s rámami, ktoré používajú nabíjacie hlavové zloženie (vrchnú časť). Toto zabráni prípadným problémom s kompatibilitou pri používaní G1 s rôznymi inými gyroplate. Ak váš rám nepoužíva nabíjacie hlavové zloženie budete potrebovať použiť gyrotaby, ktoré sa napoja do spodnej časti malého gyra G1 (69 mm), gyrotaby však nie sú súčasťou balenia a zároveň budete musieť prispôsobiť gyroplate aby sedel šírkou vrchnej časti gyra. Najlepším spôsobom merania je použitie posuvného meradla. Pri použití gyra musí mať krk vidlice dĺžku väčšiu o 20mm.

Veľkosť L ak je priemer hlavovej trubice 54 mm alebo väčší
Odporúčane používať s rámami, ktoré používajú nabíjacie hlavové zloženie (vrchnú časť). Toto zabráni prípadným problémom s kompatibilitou pri používaní G1 s rôznymi inými gyroplate.
Ak váš rám nepoužíva nabíjacie hlavové zloženie budete potrebovať použiť gyrotaby, ktoré sa napoja do spodnej časti veľkého gyra G1 (74 mm), gyrotaby však nie sú súčasťou balenia a zároveň budete musieť prispôsobiť gyroplate aby sedel šírkou vrchnej časti gyra. Najlepším spôsobom merania je použitie posuvného meradla. Pri použití gyra musí mať krk vidlice dĺžku väčšiu o 20mm.

Špecifikácia produktu: Gyro set MTB TITLE G1

  • Gyro pre MTB
  • Vyrobené v Kanade z opracovaného hliníka 6061 T6
  • Puzdro s nízkym trením / vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu
  • K dispozícii sú dve veľkosti (v závislosti od vonkajšieho priemeru hlavovej trubky)
  • K dispozícii iba ako celý systémPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.titlemtb.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.