Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Hadička na bombičky LEZYNE CO2 FLEX HOSE

Akcia -5%

Hadička na bombičky LEZYNE CO2 FLEX HOSE je flexibilná, opletenou oceľou vystužená náhradná ohybná hadica pre ručné pumpy Pressure Drive CFH.

Nemáte zvolený parameter
20,95 €
19,90 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.

Hadička na bombičky LEZYNE CO2 FLEX HOSE je flexibilná, opletenou oceľou vystužená náhradná ohybná hadica pre ručné pumpy Pressure Drive CFH. Určené len na použitie so závitovými CO2 kartušami. Jeho otočná prevádzka a  Flip-Thread uľahčujú nafukovanie pomocou ventilov Presta aj Schrader.

Špecifikácia produktu: Hadička na bombičky LEZYNE CO2 FLEX HOSE

  • Navrhnuté na použitie so závitovými bombičkami CO2
  • Nie je kompatibilná s ABS


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.45 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.