Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Hadička USWE HYDRAFUSION

Novinka

Hadička USWE HYDRAFUSION je odolná a ľahká so vstavanou penovou izoláciou, táto jednoduchá, ale prelomová hadička pomáha udržiavať vašu vodu chladnejšiu aj v tých najhorúcejších teplotách.

Nemáte zvolený parameter
24,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Hadička USWE HYDRAFUSION je odolná a ľahká so vstavanou penovou izoláciou, táto jednoduchá, ale prelomová hadička pomáha udržiavať vašu vodu chladnejšiu aj v tých najhorúcejších teplotách. Balenie obsahuje 36-palcovú hadičku z TPU, záhryzový ventil High-Flow Blaster, ktorý sa po každom dúšku samo tesní, a obsahuje otočnú zapínaciu/vypínaciu tyč, ktorá zabraňuje úniku, keď sa nepoužíva, a protiprachový kryt.

Špecifikácia produktu: Hadička USWE HYDRAFUSION

  • Vrátane záhryzového ventilu High-flow Blaster™
  • Dĺžka: 90 cm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.uswe.com

Parametre produktu

Farba Čierna

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.