Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Kľúč na kazetu MTB LEZYNE CNC CHAIN ROD

Akcia -5%

Kľúč na kazetu MTB LEZYNE CNC CHAIN ROD je vysokovýkonný, kvalitný sťahovák na kazetu s integrovaným nástrojom na blokovanie kazety.

Nemáte zvolený parameter
39,95 €
37,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Kľúč na kazetu MTB LEZYNE CNC CHAIN ROD je vysokovýkonný, kvalitný sťahovák na kazetu s integrovaným nástrojom na blokovanie kazety. Je vybavený CNC opracovanou hliníkovou rukoväťou s odolnou chromolovou hlavou. Vlastná reťaz Lezyne je pripevnená nerezovým hardvérom pre jednoduchú výmenu. Kompatibilné s 8/9/10/11/12 rýchlostnými kazetami.

Špecifikácia produktu: Kľúč na kazetu MTB LEZYNE CNC CHAIN ROD

  • Dĺžka: 335mm | 13.2 in


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.454 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.