Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Kľúč stredového zloženia LEZYNE EXTERNAL BB AND CASSETTE LOCKRING

Akcia -5%

Kľúč stredového zloženia LEZYNE EXTERNAL BB AND CASSETTE LOCKRING je obojsmerne integrované externé stredové zloženie a nástroj na poistný krúžok kazety.

Nemáte zvolený parameter
18,50 €
17,58 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Kľúč stredového zloženia LEZYNE EXTERNAL BB AND CASSETTE LOCKRING je obojsmerne integrované externé stredové zloženie a nástroj na poistný krúžok kazety. Na použitie s 32 mm CNC kľúčom alebo nastaviteľným kľúčom. Kompatibilné s mnohými obľúbenými stredovými zloženiami a kazetovými poistnými krúžkami.

Špecifikácia produktu: Kľúč stredového zloženia LEZYNE EXTERNAL BB AND CASSETTE LOCKRING

  • External BB: Campagnolo, Chris King, FSA, Phil Wood, Race Face, Shimano, SRAM, Truvativ
  • Cassette lockring: Shimano, SRAM, SunRace, SunTour, Chris King


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.181 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.