Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Kľuky SRAM GX EAGLE DUB BOOST

Akcia -12%

Niektorí jazdci testujú svoje limity viac ako iní. Pre týchto jazdcov umožňujú Kľuky SRAM GX EAGLE DUB BOOST ísť naplno každý deň. Najlepšie hliníkové kľuky značky SRAM, navrhnuté tak, aby poskytovali konzistentný výkon pri každej jazde.

Nemáte zvolený parameter
169,95 €
149,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.63 kg

Niektorí jazdci testujú svoje limity viac ako iní. Pre týchto jazdcov umožňujú Kľuky SRAM GX EAGLE DUB BOOST ísť naplno každý deň. Najlepšie hliníkové kľuky značky SRAM, navrhnuté tak, aby poskytovali konzistentný výkon pri každej jazde. Obsahuje prevodník X-SYNC s 2 zubovým profilom pre úplnú kontrolu reťaze. Hrúbka každého zuba je tolerovaná a kontrolovaná tak, aby bezproblémovo fungovala s vnútornými a vonkajšími článkami reťaze. Patentovaný dizajn a stredové zloženie technológie DUB poskytujú jednotný prístup k montáži, lepšie tesnenie a kompatibilitu. Jednoducho povedané, kované hliníkové kľuky GX Eagle DUB sú jednoduchou voľbou pre jazdcov, ktorí to vedia.

Špecifikácia produktu: Kľuky SRAM GX EAGLE DUB BOOST

 • Rozhranie priamej montáže kompatibilné s prevodníkmi v celom ekosystéme Eagle™.
 • CHAINLINE: 52mm
 • Verzia BOOST
 • Pasuje na stredové zloženie DUB
 • 32T prevodník direct mount v balení
 • Hmotnosť: cca 630g aj s prevodníkom (záleží od verzie)
 • Master GX colorway ako súčasť systému farieb Eagle™
 • EAGLE - technológia Eagle predstavuje najnovšiu technológiu 1x pohonu. Eagle je ľahší, jednoduchší, odolnejší a ľahšie použiteľný pohon. Eagle je vybavený úplne novými komponentmi 1x, navrhnutými pre ešte väčšiu odolnosť a výkon pri zachovaní významnej hmotnostnej výhody oproti iným riešeniam pohonu. Technológia Eagle tiež poskytuje rozšírený rozsah prevodov o 500+ %, čo sa rovná hnaciemu ústrojenstvu 2x11.
 • X-SYNC 2 - SRAM X-SYNC 2 Eagle je ďalšou evolúciou technológie SRAM X-SYNC. Agresívny dizajn zubov poskytuje lepšie držanie reťaze pre hladší a efektívnejší pocit z pedálovania. Dizajn X-SYNC 2 Eagle so zameraním na dlhú životnosť znižuje trenie a hromadenie blata, štrku a špiny.
 • DUB - Vzťah medzi stredovým zložením a kľukami je jadrom technológie DUB. Tu sa tuhosť stretáva s odolnosťou. SRAM urobil krok za hranice konvenčného myslenia a všetko zjednodušil – lepšie integroval vzťah medzi prevodníkom, kľukou, oskou a stredovým zložením. Je to tento prístup k vývoju kompletného systému, ktorý sa rovná lepšiemu výkonu hnacieho ústrojenstva.
 • BOOST - Boost je štandardná špecifikácia kolies a pohonu, ktorá otvára príležitosť na vylepšenú geometriu rámu s kratšími zadnými stavbami, širšími a tuhšími čapmi odpruženia, širšou škálou možností prevodníkov, ako aj väčším priestorom pre väčšie plášte a širšie, tuhšie kolesá.
Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
www.sram.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.63 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.