Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Kotučové brzdové doštičky VOXOM BSC23 E-BIKE (DEORE BR-M525)

Kotučové brzdové doštičky VOXOM BSC23 E-BIKE (DEORE BR-M525) sú kvalitné brzdové doštičky pre brzdy Shimano Deore BR-M525.

Nemáte zvolený parameter
17,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 2 pár | Externý sklad > 4 pár

Kotučové brzdové doštičky VOXOM BSC23 E-BIKE (DEORE BR-M525) sú kvalitné brzdové doštičky pre brzdy Shimano Deore BR-M525.. Kotúčové brzdové doštičky pre e-bike Voxom sú pevné a odolné bez toho, aby boli menej účinné. Vyvinuté pre e-bike. Extra hmotnosť a rýchlosť elektrobicykla vyžaduje kotúčovú brzdovú doštičku, ktorá udržuje konštantný brzdný výkon.

Špecifikácia produktu: Kotučové brzdové doštičky VOXOM BSC23 E-BIKE (DEORE BR-M525)

  • Organická zmes podložiek
  • Kevlar vystužený
  • Odolné - Dlhá životnosť
  • Nosná doska z tvrdenej ocele 
  • Nízky hluk


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.voxom.de
Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.