Mazací prostriedok na reťaz MOTOREX PERFORMANCE

Mazací prostriedok na reťaz MOTOREX PERFORMANCE je biologicky odbúrateľné, plne syntetické mazivo na báze olejového vosku. Preniká rýchlejšie a vytvára homogénny povrch, ktorý chráni reťaz pred nečistotami a prachom. Toto mazivo poskytuje zdokonalené mazanie v kombinácii s vynikajúcou ochranou proti korózii a znižuje opotrebenie. Ideálne na mazanie v suchých a prašných podmienkach.

Nemáte zvolený parameter
9,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Tovar je momentálne vypredaný.

Mazací prostriedok na reťaz MOTOREX PERFORMANCE je biologicky odbúrateľné, plne syntetické mazivo na báze olejového vosku. Preniká rýchlejšie a vytvára homogénny povrch, ktorý chráni reťaz pred nečistotami a prachom.

Špecifikácia produktu: Mazací prostriedok na reťaz MOTOREX PERFORMANCE

  • Toto mazivo poskytuje zdokonalené mazanie v kombinácii s vynikajúcou ochranou proti korózii a znižuje opotrebenie.
  • Ideálne na mazanie v suchých a prašných podmienkach.


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.motorex.comTovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.