Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Mierka na reťaz LEZYNE CHAIN GAUGE

Akcia -5%

Mierka na reťaz LEZYNE CHAIN GAUGE je multifunkčná kontrola reťaze na bicykli s integrovaným hákom reťaze a indikátorom opotrebovania, ako aj praktickým nástrojom na odstránenie ventilu.

Nemáte zvolený parameter
11,95 €
11,35 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Mierka na reťaz LEZYNE CHAIN GAUGE je multifunkčná kontrola reťaze na bicykli s integrovaným hákom reťaze a indikátorom opotrebovania, ako aj praktickým nástrojom na odstránenie ventilu. Chain Gauge, ktorá je kompatibilná s väčšinou reťazí s rýchlosťou 8/9/10/11/12.

Špecifikácia produktu: Mierka na reťaz LEZYNE CHAIN GAUGE

  • Rozmer: 13,2 x 3,2 x 2,8 mm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.028 kg
Farba Strieborná

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.