Minipumpa MTB LEZYNE ALLOY DRIVE

Akcia -11%

Minipumpa MTB LEZYNE ALLOY DRIVE je vysoko kvalitná cyklistická ručná pumpa navrhnutá na ľahké nafukovanie veľkoobjemových plášťov, ktorá má prekrývajúcu sa rukoväť na optimalizáciu účinnosti pri zachovaní menšieho tvaru.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
44,95 €
od 39,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.12 kg

Minipumpa MTB LEZYNE ALLOY DRIVE je vysoko kvalitná cyklistická ručná pumpa navrhnutá na ľahké nafukovanie veľkoobjemových plášťov, ktorá má prekrývajúcu sa rukoväť na optimalizáciu účinnosti pri zachovaní menšieho tvaru. Vybavené ABS Flex hadicou, ktorá ponúka kompatibilitu ventilov Presta a Schrader, ako aj integrovaný nástroj na jadro ventilu.

Špecifikácia produktu: Minipumpa MTB LEZYNE ALLOY DRIVE

  • Small: 170mm
  • Medium: 216 mm
  • MAX: 90 psi | 6,2 baru
  • Obsahuje kompozitný držiak Matrix Frame


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.12 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.