Minipumpa MTB LEZYNE CARBON DRIVE LITE HP

Minipumpa MTB LEZYNE CARBON DRIVE LITE HP je kompaktná, ľahká ručná pumpa optimalizovaná pre vysokotlakové nastavenia.

Nemáte zvolený parameter
54,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.8 kg

Minipumpa MTB LEZYNE CARBON DRIVE LITE HP je kompaktná, ľahká ručná pumpa optimalizovaná pre vysokotlakové nastavenia. Kompozitná hlaveň a rukoväť s technológiou Matrix Carbon využívajú efektívny prekrývajúci sa dizajn, ktorý šetrí priestor bez obetovania účinnosti čerpania. Vo vnútri je CNC opracovaný hliníkový piest a hardvér, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na odolnosť. Carbon Drive Lite HP je vybavený ABS Flex hadicou, ktorá ponúka kompatibilitu ventilov Presta aj Schrader a obsahuje integrovaný nástroj na jadro ventilu.

Špecifikácia produktu: Minipumpa MTB LEZYNE CARBON DRIVE LITE HP

  • Small: 170mm
  • MAX: 120 psi | 8,3 bar
  • Obsahuje držiak pumpy na rám Composite Matrix


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.8 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.