Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Minipumpa MTB LEZYNE CARBON DRIVE LITE HP

Akcia -5%

Minipumpa MTB LEZYNE CARBON DRIVE LITE HP je kompaktná, ľahká ručná pumpa optimalizovaná pre vysokotlakové nastavenia.

Nemáte zvolený parameter
56,95 €
54,10 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Minipumpa MTB LEZYNE CARBON DRIVE LITE HP je kompaktná, ľahká ručná pumpa optimalizovaná pre vysokotlakové nastavenia. Kompozitná hlaveň a rukoväť s technológiou Matrix Carbon využívajú efektívny prekrývajúci sa dizajn, ktorý šetrí priestor bez obetovania účinnosti čerpania. Vo vnútri je CNC opracovaný hliníkový piest a hardvér, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na odolnosť. Carbon Drive Lite HP je vybavený ABS Flex hadicou, ktorá ponúka kompatibilitu ventilov Presta aj Schrader a obsahuje integrovaný nástroj na jadro ventilu.

Špecifikácia produktu: Minipumpa MTB LEZYNE CARBON DRIVE LITE HP

  • Small: 170mm
  • MAX: 120 psi | 8,3 bar
  • Obsahuje držiak pumpy na rám Composite Matrix


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.8 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.Instagram #BIKEHOUSESK