Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Minipumpa MTB LEZYNE DIGITAL PRESSURE DRIVE

Minipumpa MTB LEZYNE DIGITAL PRESSURE DRIVE má vďaka ultra presnému digitálnemu meraciemu pásiku a ľahkému, kompaktnému CNC opracovanému hliníkovému valcu nebolo vytáčanie dokonalého tlaku uprostred jazdy nikdy jednoduchšie.

Nemáte zvolený parameter
77,50 €
Cena s DPH
Vypredané

Minipumpa MTB LEZYNE DIGITAL PRESSURE DRIVE má vďaka ultra presnému digitálnemu meraciemu pásiku a ľahkému, kompaktnému CNC opracovanému hliníkovému valcu nebolo vytáčanie dokonalého tlaku uprostred jazdy nikdy jednoduchšie. Digital Pressure Drive je optimalizovaný pre rýchle nafúknutie na stredný až vysoký tlak a má hodnotu 120 PSI. Jeho hadica ABS Flex je kompatibilná s ventilmi Presta aj Schrader a obsahuje integrovaný nástroj na jadro ventilu.

Špecifikácia produktu: Minipumpa MTB LEZYNE DIGITAL PRESSURE DRIVE

  • MAX: 120psi | 8.3bar
  • LENGTH: 170mm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.133 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.