Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Minipumpa MTB LEZYNE DIGITAL SHOCK DRIVE

Minipumpa MTB LEZYNE DIGITAL SHOCK DRIVE má neuveriteľne kompaktnú a ľahkú opracovanú hliníkovú konštrukciu spojenú s nízkoprofilovým digitálnym meradlom pre bezkonkurenčnú presnosť (+/- 1,5 %).

Nemáte zvolený parameter
74,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Minipumpa MTB LEZYNE DIGITAL SHOCK DRIVE má neuveriteľne kompaktnú a ľahkú opracovanú hliníkovú konštrukciu spojenú s nízkoprofilovým digitálnym meradlom pre bezkonkurenčnú presnosť (+/- 1,5 %). Je schopná poskytnúť až 350 psi (24 barov) a je vybavená skľučovadlom s nulovou stratou, ktoré sa po utesnení čapu ventilu uvoľní z tlmiča, čím sa zabráni akejkoľvek strate vzduchu, ktorá by mohla potenciálne vyvrátiť údaje o tlaku. Nakoniec sa šikovne integrovaná hadica pohodlne nasunie do rukoväte, keď sa nepoužíva.

Špecifikácia produktu: Minipumpa MTB LEZYNE DIGITAL SHOCK DRIVE

  • MAX: 350 psi | 24,1 barov
  • DĹŽKA: 220 mm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.12 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.