Minipumpa MTB LEZYNE GAUGE DRIVE HP

Minipumpa MTB LEZYNE GAUGE DRIVE HP je kompaktná, ľahká ručná pumpa na bicykel s účinnou prekrývajúcou sa rukoväťou optimalizovanou pre vysokotlakové aplikácie.

Nemáte zvolený parameter
49,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.119 kg

Minipumpa MTB LEZYNE GAUGE DRIVE HP je kompaktná, ľahká ručná pumpa na bicykel s účinnou prekrývajúcou sa rukoväťou optimalizovanou pre vysokotlakové aplikácie. CNC opracovaný hliníkový valec, rukoväť a piest sú odolné a vyrobené tak, aby vydržali. Pumpa je vybavená ABS Pen Gauge Flex Hose, integrovaným tlakomerom kompatibilným s ventilmi Presta a Schrader.

Špecifikácia produktu: Minipumpa MTB LEZYNE GAUGE DRIVE HP

  • Medium: 232 mm
  • MAX: 120 psi | 8,3 bar
  • Obsahuje kompozitný držiak Matrix Frame


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.119 kg
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.