Minipumpa MTB LEZYNE HP DRIVE

Akcia -10%

Minipumpa MTB LEZYNE HP DRIVE je kompaktná, ľahká ručná pumpa s efektívnou, prekrývajúcou sa rukoväťou Composite Matrix.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
29,95 €
od 26,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.84 kg

Minipumpa MTB LEZYNE HP DRIVE je kompaktná, ľahká ručná pumpa s efektívnou, prekrývajúcou sa rukoväťou Composite Matrix. HP Drive obsahuje CNC opracovaný hliníkový valec a piest a je optimalizovaná pre vysokotlakové aplikácie. Je vybavená hadicou ABS Flex, ktorá je kompatibilná s ventilmi Presta aj Schrader.

Špecifikácia produktu: Minipumpa MTB LEZYNE HP DRIVE

  • Small: 170mm
  • Medium: 216 mm 
  • MAX: 120 psi | 8,3 bar
  • Obsahuje kompozitný držiak Matrix Frame


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.84 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.