Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Minipumpa MTB LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE DIGITAL HPG

Akcia -5%

Minipumpa MTB LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE DIGITAL HPG ktorá poskytuje výkon podlahovej pumpy v prenosnom balení, je optimalizovaná pre veľkoobjemové systémy plášťov.

Nemáte zvolený parameter
87,50 €
83,13 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.

Minipumpa MTB LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE DIGITAL HPG ktorá poskytuje výkon podlahovej pumpy v prenosnom balení, je optimalizovaná pre veľkoobjemové systémy plášťov. Je vybavená ľahkým CNC opracovaným hliníkovým valcom, piestom, základňou a T-rúčkou, ako aj in-line digitálnym tlakom. Stĺpik z nehrdzavejúcej ocele stabilizuje pumpu počas používania a jej ABS Flip-Thread je kompatibilný s Presta aj Schrader.

Špecifikácia produktu: Minipumpa MTB LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE DIGITAL HPG

  • Obsahuje kompozitný držiak Matrix Frame
  • Max: 160 psi | 11 baru
  • Dĺžka: 300 mm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.208 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.