Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Minipumpa MTB LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE HP GAUGE

Minipumpa MTB LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE HP GAUGE poskytuje výkon podlahovej pumpy v prenosnom balení a je optimalizovaná pre vysokotlakové aplikácie a je vybavená ľahkým CNC opracovaným hliníkovým valcom, piestom, základňou a T-rúčkou.

Nemáte zvolený parameter
59,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Minipumpa MTB LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE HP GAUGE poskytuje výkon podlahovej pumpy v prenosnom balení a je optimalizovaná pre vysokotlakové aplikácie a je vybavená ľahkým CNC opracovaným hliníkovým valcom, piestom, základňou a T-rúčkou. Stĺpik z nehrdzavejúcej ocele stabilizuje pumpu počas používania a jej skľučovadlo ABS Flip-Thread je kompatibilné s Presta aj Schrader.

Špecifikácia produktu: Minipumpa MTB LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE HP GAUGE

  • HPG: 300 mm
  • MAX: 160 psi | 11 bar
  • Obsahuje kompozitný držiak Matrix Frame


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.194 kg
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.