Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Minipumpa MTB LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE HV GAUGE

Akcia -5%

Minipumpa MTB LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE HV GAUGE poskytuje výkon podlahovéj pumpy v prenosnom balení a je optimalizovaná pre veľkoobjemové systémy plášťov a je vybavená ľahkým CNC opracovaným hliníkovým valcom, piestom, základňou a T-rúčkou.

Nemáte zvolený parameter
61,95 €
58,85 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Minipumpa MTB LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE HV GAUGE poskytuje výkon podlahovéj pumpy v prenosnom balení a je optimalizovaná pre veľkoobjemové systémy plášťov a je vybavená ľahkým CNC opracovaným hliníkovým valcom, piestom, základňou a T-rúčkou. Stĺpik z nehrdzavejúcej ocele stabilizuje pumpu počas používania a jej skľučovadlo ABS Flip-Thread je kompatibilné s Presta aj Schrader.

Špecifikácia produktu: Minipumpa MTB LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE HV GAUGE

  • MAX: 90 psi | 6,2 baru
  • Dlžka: 300 mm
  • Obsahuje držiak na rám Composite Matrix


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.225 kg
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.Instagram #BIKEHOUSESK