Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Minipumpa MTB LEZYNE PRESSURE DRIVE CFH

Minipumpa MTB LEZYNE PRESSURE DRIVE CFH má všestranný dizajn, ktorý kombinuje účinnosť ručnej pumpy s pohodlím CO2.

Nemáte zvolený parameter
49,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.108 kg

Minipumpa MTB LEZYNE PRESSURE DRIVE CFH má všestranný dizajn, ktorý kombinuje účinnosť ručnej pumpy s pohodlím CO2. Inovatívny nafukovací systém 2 v 1 funguje ako vysokotlaková ručná pumpa alebo CO2 pumpa. Integrovaná oceľová opletená hadica CO2 Flex (CFH) slúži aj ako dávkovač CO2. Pumpa má CNC opracované hliníkové telo, piest a rukoväť. Flip-Thread Chuck funguje na ventiloch Presta aj Schrader. Súprava obsahuje: Pumpu s integrovanou hadicou CFH, jednu 16g kartušu a montážny držiak CFH. Prispôsobiteľná konfigurácia sa pohodlne namontuje na rám alebo sa zasunie do vrecka dresu. Kompatibilné iba so závitovým CO2.

Špecifikácia produktu: Minipumpa MTB LEZYNE PRESSURE DRIVE CFH

  • MAX: 120 psi | 8,3 bar
  • Dĺžka: 190 mm


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.108 kg
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.