Minipumpa MTB LEZYNE ROAD DRIVE

Akcia -16%

Minipumpa MTB LEZYNE ROAD DRIVE je postavená z CNC opracovanej hliníkovej konštrukcie, je nevyhnutnou ručnou pumpou pre všetkých cestných jazdcov.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
59,95 €
od 49,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.95 kg

Minipumpa MTB LEZYNE ROAD DRIVE je postavená z CNC opracovanej hliníkovej konštrukcie, je nevyhnutnou ručnou pumpou pre všetkých cestných jazdcov. Ľahká, ale odolná, táto pumpa je účinná a kompaktná a ponúka prekrývajúcu sa rukoväť optimalizovanú pre vysokotlakové aplikácie (až 160 PSI). Dodáva sa s obojstrannou ohybnou hadicou ABS z Presta, pričom jedna strana funguje ako nasúvacia a druhá strana sa nasúva pre bezpečnejšie pripojenie. Hadica obsahuje aj vstavaný nástroj na jadro ventilu.

Špecifikácia produktu: Minipumpa MTB LEZYNE ROAD DRIVE

  • Veľkosti:
  • Small: 170mm 
  • Medium: 216mm 
  • Large: 283mm
  • MAX: 160 psi | 11 baru
  • Obsahuje držiak na rám Composite Matrix


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.95 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.