Minipumpa MTB LEZYNE TECH DRIVE HV

Akcia -13%

Minipumpa MTB LEZYNE TECH DRIVE HV je ručná pumpa optimalizovaná pre vysokoobjemové aplikácie (až 90 PSI), postavená z CNC opracovanej hliníkovej konštrukcie.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
37,95 €
33,02 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.12 kg

Minipumpa MTB LEZYNE TECH DRIVE HV je ručná pumpa optimalizovaná pre vysokoobjemové aplikácie (až 90 PSI), postavená z CNC opracovanej hliníkovej konštrukcie. Ľahká, ale odolná, táto pumpa je kompaktná a ponúka prekrývajúcu sa rukoväť na maximalizáciu účinnosti. Dodáva sa s ohybnou hadicou ABS kompatibilnou s Presta a Schrader s integrovaným nástrojom na jadro ventilu.

Špecifikácia produktu: Minipumpa MTB LEZYNE TECH DRIVE HV

  • Veľkosti:
  • Small: 170mm 
  • Medium: 216 mm 
  • MAX: 90 psi | 6,2 baru
  • Obsahuje držiak na rám Composite Matrix


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.12 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.