Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Monitor srdcového tepu LEZYNE HR FLOW SENSOR

Akcia -5%

Monitor srdcového tepu LEZYNE HR FLOW SENSOR je vysokovýkonný monitor srdcového tepu zameraný na spoľahlivosť a pohodlie.

Nemáte zvolený parameter
44,95 €
42,70 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Monitor srdcového tepu LEZYNE HR FLOW SENSOR je vysokovýkonný monitor srdcového tepu zameraný na spoľahlivosť a pohodlie. Navrhnutý 100% podľa štandardov Bluetooth Smart pre maximálnu kompatibilitu, vyznačuje sa odolnou, ľahkou, polykarbonátovou konštrukciou s priesvitným telom a je spárovaný s mäkkým pružným elastickým hrudným popruhom. Vymeniteľná gombíková batéria CR2032 ponúka dlhotrvajúcu službu. Pomocou aplikácie Sensor Ally pre smartfóny aktualizujte svoj snímač tepovej frekvencie na najnovšiu verziu firmvéru.

Špecifikácia produktu: Monitor srdcového tepu LEZYNE HR FLOW SENSOR

  • Materiál: Mäkký textilný remienok
  • Bezdrôtový
  • Prenos v reálnom čase
  • Kompatibilné s BLE


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.44 kg
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.