Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Multikľúč pre reťaz LEZYNE MULTI CHAIN PLIERS

Akcia -5%

Multikľúč pre reťaz MTB LEZYNE MULTI CHAIN PLIERS je profesionálne, všestranné multifunkčné náradie na reťaze bicyklov navrhnuté pre rôzne opravy.

Nemáte zvolený parameter
39,95 €
37,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Multikľúč pre reťaz MTB LEZYNE MULTI CHAIN PLIERS je profesionálne, všestranné multifunkčné náradie na reťaze bicyklov navrhnuté pre rôzne opravy. Je vyrobený z opracovaného hliníka a obsahuje integrovaný nástroj na rýchle spojenie, a vypojenie reťaze, nástroj na ventil, otvárač na fľaše, vyrovnávač kotúča a magnetické držiaky až pre dve náhradné rýchlospojky. Jeho tenký dizajn umožňuje maximálnu prenosnosť a je navrhnutý pre dlhodobé používanie. Má tiež eloxovaný povrch a kalený oceľový nitovač reťaze. Pre horských cyklistov a cestných cyklistov bude jeho všestrannosť veľmi užitočná, či už v dielni alebo vonku na ceste. Kompatibilný s 8-12 rýchlostnými reťazami.

Špecifikácia produktu: Multikľúč pre reťaz LEZYNE MULTI CHAIN PLIERS

  • Rozmer:
  • 120 x 38 x 10 mm
  • Kompatibilita:
  • 8-12 rýchlostné reťaze


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.61 kg
Farba Čierna
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.