Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Multikľúč pre reťaz LEZYNE MULTI CHAIN PLIERS

Multikľúč pre reťaz MTB LEZYNE MULTI CHAIN PLIERS je profesionálne, všestranné multifunkčné náradie na reťaze bicyklov navrhnuté pre rôzne opravy.

Nemáte zvolený parameter
41,50 €
Cena s DPH
Vypredané

Multikľúč pre reťaz MTB LEZYNE MULTI CHAIN PLIERS je profesionálne, všestranné multifunkčné náradie na reťaze bicyklov navrhnuté pre rôzne opravy. Je vyrobený z opracovaného hliníka a obsahuje integrovaný nástroj na rýchle spojenie, a vypojenie reťaze, nástroj na ventil, otvárač na fľaše, vyrovnávač kotúča a magnetické držiaky až pre dve náhradné rýchlospojky. Jeho tenký dizajn umožňuje maximálnu prenosnosť a je navrhnutý pre dlhodobé používanie. Má tiež eloxovaný povrch a kalený oceľový nitovač reťaze. Pre horských cyklistov a cestných cyklistov bude jeho všestrannosť veľmi užitočná, či už v dielni alebo vonku na ceste. Kompatibilný s 8-12 rýchlostnými reťazami.

Špecifikácia produktu: Multikľúč pre reťaz LEZYNE MULTI CHAIN PLIERS

  • Rozmer:
  • 120 x 38 x 10 mm
  • Kompatibilita:
  • 8-12 rýchlostné reťaze


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.61 kg
Farba Čierna
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.Instagram #BIKEHOUSESK