Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Náhradné tesnenie pre pumpy LEZYNE SEAL KIT FOR PRESSURE DRIVE

Náhradné tesnenie pre pumpy LEZYNE SEAL KIT FOR PRESSURE DRIVE je sada na prestavbu tesnenia pre Lezyne Road Drive a HP Lezyne pumpy.

Nemáte zvolený parameter
6,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 set
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.

Náhradné tesnenie pre pumpy LEZYNE SEAL KIT FOR PRESSURE DRIVE je sada na prestavbu tesnenia pre Lezyne Road Drive a HP Lezyne pumpy.

Špecifikácia produktu: Náhradné tesnenie pre pumpy LEZYNE SEAL KIT FOR PRESSURE DRIVE

  • Vhodné pre:
  • Lezyne Road Drive (Road Drive, Carbon Road Drive)
  • HP pumpy (Carbon Drive Lite, Pressure Drive, Pressure Carbon Drive, Gauge Drive HP, Tech Drive HP, HP Drive, Sport Drive HP, Micro Floor Drive HP , Micro Floor Drive HPG).


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.