Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Náhradný tlakomer MTB LEZYNE 220PSI GAUGE 3.5"

Akcia -5%

Náhradný tlakomer MTB LEZYNE 220PSI GAUGE 3.5" je analógový tlakomer 220 PSI pre všetky štandardné podlahové pumpy, vrátane lepidla a O-krúžku.

Nemáte zvolený parameter
16,50 €
15,68 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.

Náhradný tlakomer MTB LEZYNE 220PSI GAUGE 3.5" je analógový tlakomer 220 PSI pre všetky štandardné podlahové pumpy, vrátane lepidla a O-krúžku. Tento nový tlakomer, ktorý je vysoko presný s nadrozmerným 3,5-palcovým displejom, zvyšuje viditeľnosť a vďaka novým vnútorným prvkom umožňuje presnejšie meranie tlaku s nízkotlakovými aj vysokotlakovými plášťami.

Špecifikácia produktu: Náhradný tlakomer MTB LEZYNE 220PSI GAUGE 3.5"

  • Náhradný analógový tlakomer pre podlahové pumpy Lezyne
  • Vrátane lepidla a o-krúžku


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.