Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Náhradný tlakomer MTB LEZYNE 220PSI GAUGE 3.5"

Náhradný tlakomer MTB LEZYNE 220PSI GAUGE 3.5" je analógový tlakomer 220 PSI pre všetky štandardné podlahové pumpy, vrátane lepidla a O-krúžku.

Nemáte zvolený parameter
15,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Náhradný tlakomer MTB LEZYNE 220PSI GAUGE 3.5" je analógový tlakomer 220 PSI pre všetky štandardné podlahové pumpy, vrátane lepidla a O-krúžku. Tento nový tlakomer, ktorý je vysoko presný s nadrozmerným 3,5-palcovým displejom, zvyšuje viditeľnosť a vďaka novým vnútorným prvkom umožňuje presnejšie meranie tlaku s nízkotlakovými aj vysokotlakovými plášťami.

Špecifikácia produktu: Náhradný tlakomer MTB LEZYNE 220PSI GAUGE 3.5"

  • Náhradný analógový tlakomer pre podlahové pumpy Lezyne
  • Vrátane lepidla a o-krúžku


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.