Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Odmasťovač WELDTITE CITRUS DEGREASER 250ML

Novinka

Odmasťovač WELDTITE CITRUS DEGREASER 250ML vyrobený na citrusovej báze, ktorý je veľmi šetrný k prírode, ale nekompromisný ku všetkým mastnotám.

Nemáte zvolený parameter
8,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 3 ks | Externý sklad > 4 ks

Odmasťovač WELDTITE CITRUS DEGREASER 250ML vyrobený na citrusovej báze, ktorý je veľmi šetrný k prírode, ale nekompromisný ku všetkým mastnotám. Vďaka baleniu s rozprašovačom je ideálny na čistenie horšie prístupných miest, ako sú napríklad prevodníky či ďalšie súčiastky pohonu. Stačí ho nastriekať na mastný povrch, kde okamžite začne odstraňovať staré oleje alebo vazelínu a ďalšie nečistoty. K prírode je šetrné nielen zloženie na báze citrusov, ale aj rozprašovač bez aerosólov.

Špecifikácia produktu: Odmasťovač WELDTITE CITRUS DEGREASER 250ML

  • Veľkosť 250ml
  • Svieža citrusová vôňa


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.weldtite.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.