Okuliare TSG PRESTO 3.0

Okuliare TSG PRESTO 3.0 sú určené pre náročných jazdcov na horských bicykloch a MotoX. Sú vybavené PC cylindrickým zorníkom so 100% UV ochranou.

Nemáte zvolený parameter
49,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.136 kg

Okuliare TSG PRESTO 3.0 sú určené pre náročných jazdcov na horských bicykloch a MotoX. Sú vybavené PC cylindrickým zorníkom so 100% UV ochranou, ktorá má vynikajúce vlastnosti proti zahmlievaniu a dvojnásobnú ochranu proti poškriabaniu, a ďalším čírym zorníkom pre jazdu pri zamračenej oblohe a v noci. Rám je vyrobený z pružného, tvarovo priliehavého TPU, s odnímateľným chráničom nosa, trojvrstvovou tvárovou penou a kĺbovými výstupkami na prispôsobivé a pohodlné nosenie. Opasok okuliarov má dvojité nastavenie pre bezpečné prispôsobenie a je vybavený pridanou silikónovou rukoväťou, ktorá udrží okuliare na mieste.

Špecifikácia produktu: Okuliare TSG PRESTO 3.0

  • 100% UV ochranu
  • okuliare ponúkajú 100% UVA a UVB ochranu
  • trojvrstvová tvárová pena
  • Rám vyrobený z pružného, tvarovo priliehavého TPU
  • dvojnásobná ochrana proti poškriabaniu


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.ridetsg.com


Parametre produktu

Hmotnosť 0.136 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.