Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Olej na reťaz MUC-OFF DRY LUBE 120ML

Olej na reťaz MUC-OFF DRY LUBE 120ML je mazivo určené do suchých poveternostných podmienok, ktoré má najmodernejšie penetračné vlastnosti, ktoré zabezpečujú, že mazivo je hnané hlboko do jadra každého reťazového článku. Zabezpečuje plynulé radenie a znižuje trenie a opotrebenie.

Nemáte zvolený parameter
15,50 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Olej na reťaz MUC-OFF DRY LUBE 120ML je mazivo určené do suchých poveternostných podmienok, ktoré má najmodernejšie penetračné vlastnosti, ktoré zabezpečujú, že mazivo je hnané hlboko do jadra každého reťazového článku. Zabezpečuje plynulé radenie a znižuje trenie a opotrebenie.

Aplikácia: 1. Dôkladne očistite reťaz
2. Uistite sa že je plocha reťaze suchá
3. Naneste mierne množstvo maziva Bio Dry Chain Lube na vnútornú časť (nie stranu) reťaze zatiaľ čo budete pohybovať pedálmi smerom vzad
4. Zotrite prebytočné mazivo


Špecifikácia produktu: 
Olej na reťaz MUC-OFF DRY LUBE 120ML

  • Mazivo vyniká v suchých a prašných podmienkach
  • Biologicky rozložiteľný
  • Mazivo je určené na stredné dlhé vzdialenostiPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.