Olej na reťaz WELDTITE ALL-WEATHER LUBE 100ML

Olej na reťaz WELDTITE ALL-WEATHER LUBE 100ML s teflónom je vďaka zloženiu univerzálom pre celý rok, takže kto nerád používa špeciálne mazivá do suchých či mokrých podmienok, ale chce si to zjednodušiť, All weather mu na premazanie reťaze dobre poslúži kedykoľvek.

Nemáte zvolený parameter
6,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 3 ks | Externý sklad 0 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Olej na reťaz WELDTITE ALL-WEATHER LUBE 100ML s teflónom je vďaka zloženiu univerzálom pre celý rok, takže kto nerád používa špeciálne mazivá do suchých či mokrých podmienok, ale chce si to zjednodušiť, All weather mu na premazanie reťaze dobre poslúži kedykoľvek. Prímes teflónu zaručí nízke trenie a odpudivosť voči prachu a nečistotám a odolnosť voči vode a blatu.

Špecifikácia produktu: Olej na reťaz WELDTITE ALL-WEATHER LUBE 100ML

  • Veľkosť 100ml
  • Mazivo do každého počasia


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.weldtite.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.