Páky na plášte LEZYNE POWER LEVER XL

Páky na plášte LEZYNE POWER LEVER XL sú dlhé a extra pevné páky vyrobené z materiálu Composite Matrix vystuženého vláknami.

Nemáte zvolený parameter
5,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 pár
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Páky na plášte LEZYNE POWER LEVER XL sú dlhé a extra pevné páky vyrobené z materiálu Composite Matrix vystuženého vláknami. Agresívna geometria háku uľahčuje vyberanie plášťa. Extra dlhé pre zvýšený vplyv na tesné pätky plášťov. Pohodlný dizajn širokej rukoväte. Integrovaný hák na špice tiež uzamkne páčky, keď sa nepoužívajú.

Špecifikácia produktu: Páky na plášte LEZYNE POWER LEVER XL

  • Dĺžka: 148 mm
  • Materiál: kompozitný materiál


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.