Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Páky na plášte LEZYNE TUBELESS POWER XL

Páky na plášte LEZYNE TUBELESS POWER XL sú extra silné, vláknami vystužené páky Composite Matrix plášťov navrhnuté pre použitie s bezdušovými plášťami pre bicykle.

Nemáte zvolený parameter
6,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 pár
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.59 kg

Páky na plášte LEZYNE TUBELESS POWER XL sú extra silné, vláknami vystužené páky Composite Matrix plášťov navrhnuté pre použitie s bezdušovými plášťami pre bicykle. Vyznačujú sa agresívnym háčikom na pätke a množstvom pákového efektu na montáž alebo demontáž náročných bezdušových plášťov a sú navrhnuté tak, aby pri správnom používaní nepoškodili karbónové ráfiky. Vstavané háčiky na lúče pomáhajú pri vyberaní plášťov a úhľadne sa integrujú pre kompaktné skladovanie s priloženým neoprénovým krytom.

Špecifikácia produktu: Páky na plášte LEZYNE TUBELESS POWER XL

  • Dĺžka: 150 mm
  • Materiál: kompozitný materiál


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.59 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.