Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Pár držiakov na flašu MTB LEZYNE FLOW CAGE SL PAIR

Pár držiakov na flašu MTB LEZYNE FLOW CAGE SL PAIR sú vyrobené z odolnej, vláknami vystuženej kompozitnej maticovej konštrukcie, ponúkajú pevnosť a spoľahlivosť pri zachovaní ľahkého prístupu k fľaši vďaka inteligentnému dizajnu s bočným zaťažením, ideálne pre kompaktné rámy.

Nemáte zvolený parameter
15,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 pár

Pár držiakov na flašu MTB LEZYNE FLOW CAGE SL PAIR sú vyrobené z odolnej, vláknami vystuženej kompozitnej maticovej konštrukcie, ponúkajú pevnosť a spoľahlivosť pri zachovaní ľahkého prístupu k fľaši vďaka inteligentnému dizajnu s bočným zaťažením, ideálne pre kompaktné rámy. Sú navrhnuté tak, aby bezpečne držali fľaše bez ohľadu na terén. Oválne montážne otvory umožňujú jemné doladenie polohy klietok na väčšine rámov bicyklov.

Špecifikácia produktu: Držiak na flašu MTB LEZYNE FLOW CAGE SL LEFT

  • Optimalizovaný tvar bočného vkladania pre ľahký prístup k fľaši v kompaktných rámoch


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.48 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.