Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Páska na riaditká MTB ODI HIGH PERFORMANCE 2.5MM

Páska na riaditká MTB ODI HIGH PERFORMANCE 2.5MM je lemovaná penou absorbujúcou nárazy, ktorá absorbuje vibrácie pri zachovaní tenkého profilu. Vrchná vrstva vyrobená z priľnavého elastoméru, ktorý poskytuje vynikajúci grip za všetkých podmienok.

Nemáte zvolený parameter
24,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 pár
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.05 kg

Páska na riaditká MTB ODI HIGH PERFORMANCE 2.5MM je lemovaná penou absorbujúcou nárazy, ktorá absorbuje vibrácie pri zachovaní tenkého profilu. Vrchná vrstva vyrobená z priľnavého elastoméru, ktorý poskytuje vynikajúci grip za všetkých podmienok.

Špecifikácia produktu: Páska na riaditká MTB ODI HIGH PERFORMANCE 2.5MM

  • Umývateľná
  • Veľkosť: 210x3 cm
  • Dodávané ako pár
  • Obsah balenia: vrát. koncovkiek riadítok


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.odigrips.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.05 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.