Pedále MTB DEITY BLADERUNNER

Doteraz najľahšie a najtenšie MTB pedále. Pedále MTB DEITY BLADERUNNER sa stali synonymom pre špičkový výkon a vytrvalosť. Perfektný platformový pedál pre akékoľvek zaobchádzanie, tento super minimalizovaný dizajn s hrúbkou iba 11 mm a platformou dostatočne veľkou pre neuveriteľnú stabilitu. Pedále sú plne servisovateľné. DU puzdra a dvojito utesnené ložiská sú samozrejmosťou.

Nemáte zvolený parameter
154,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.37 kg

Doteraz najľahšie a najtenšie MTB pedále. Pedále MTB DEITY BLADERUNNER sa stali synonymom pre špičkový výkon a vytrvalosť. Perfektný platformový pedál pre akékoľvek zaobchádzanie, tento super minimalizovaný dizajn s hrúbkou iba 11 mm a platformou dostatočne veľkou pre neuveriteľnú stabilitu. Pedále sú plne servisovateľné. DU puzdra a dvojito utesnené ložiská sú samozrejmosťou.

Špecifikácia produktu: Pedále MTB DEITY BLADERUNNER

  • Tenký 11 mm profil na vonkajších okrajoch
  • Veľkosť platformy: 103 mm x 100 mm
  • Systém rozloženia záťaže, aby sa zabránilo poškodeniu ložiska
  • Multi utesnené ložiská a vnútorné časti puzdier Deity DU
  • 10 imbusových pinov na každej strane udrží vaše nohy ako prilepené
  • Spracované trakčné drážky
  • Stupňovitá čierna leštená Cr-Mo oska je kompatibilná s 8 mm imbusovým kľúčom alebo tiež štandardným 15 mm kľúčom na pedále
  • Pedály sa dodávajú s dodatočnou sadou pinov
  • Hmotnosť: 370 gramov (pár)Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.deitycomponents.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.37 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.