Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Pedále MTB DUO BRAND HI-LO CNC

Pedále MTB DUO BRAND HI-LO CNC sú navrhnuté tak, aby boli nízke, ľahké a silné a zároveň mali neuveriteľný grip. Hliníkové plošiny so širokým telom 105 mm x 102 mm sú presne opracované CNC.

Nemáte zvolený parameter
129,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.447 kg

Pedále MTB DUO BRAND HI-LO CNC sú navrhnuté tak, aby boli nízke, ľahké a silné a zároveň mali neuveriteľný grip. Hliníkové plošiny so širokým telom 105 mm x 102 mm sú presne opracované CNC. Každý pár obsahuje dve sady stredných (6 mm) a vysokých (8 mm) pinov, ktoré vám umožňujú prispôsobiť úroveň držania. Postavené s tepelne upravenými chromolyovými vretenami, ktoré sa otáčajú na zapuzdrených ložiskách.

Špecifikácia produktu: Pedále MTB DUO BRAND HI-LO CNC

  • CNC opracované hliníkové telo (105 mm x 102 mm platforma)
  • Presné zapuzdrené kazetové ložiská
  • 9/16” tepelne spracované chromoly vreteno
  • 9 vymeniteľných závitových trakčných pinnov na každej strane
  • Obsahuje 6 mm a 8 mm piny


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.duobrand.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.447 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.