Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Pedále MTB HT PA01A

Nízkoprofilový dizajn HT PA01A ponúka najlepší pomer cena / výkon na trhu. Model HT-PA01A, ktorý je vyrobený zo super odolného kompozitného materiálu Nylon Reinforced Composite, dokáže zvládnuť aj tie najnebezpečnejšie podmienky. Pedále MTB HT PA01A využívajú dvojité poistné ložiská a vysoko kvalitné puzdrá DU, ktoré zaisťujú plynulejšiu a odolnejšiu rotáciu.

Nemáte zvolený parameter
39,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 3 pár | Externý sklad > 4 pár
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.354 kg

Nízkoprofilový dizajn HT PA01A ponúka najlepší pomer cena / výkon na trhu. Model HT-PA01A, ktorý je vyrobený zo super odolného kompozitného materiálu Nylon Reinforced Composite, dokáže zvládnuť aj tie najnebezpečnejšie podmienky. Pedále MTB HT PA01A využívajú dvojité poistné ložiská a vysoko kvalitné puzdrá DU, ktoré zaisťujú plynulejšiu a odolnejšiu rotáciu. Vďaka nadrozmernej 12 mm oske sa zvyšuje pevnosť a tuhosť. Na každú stranu je k dispozícii celkom 16 vymeniteľných pinov, aby sa zaistilo dostatočné uchopenie.

Špecifikácia produktu: Pedále MTB HT PA01A

  • Rozmery: 100x95x18mm
  • Materiál tela: Zosilnený nylonový kompozit
  • Oska: Cr-Mo obrábané CNC
  • Ložiská: DU puzdro / 2 utesnené ložiská
  • Piny: 16 vymeniteľných pinovPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.ht-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.354 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.